Przebaczanie z aniołami

Wydawnictwo: Illuminatio
Wings of Forgivness: Working with the Angels to Release, Heal and Transform
anioł, anioły, przebaczenie, poradnik
Zakręcony Druk

Czy poczucie winy, smutek lub żal nie pozwalają ci czerpać radości z życia? Czy w twoim życiu są zdarzenia albo ludzie, z którymi nie możesz się pogodzić? Czy przytłaczają cię lęk, wątpliwości i poczucie niepewności? Jest coś, dzięki czemu można wyjść z tych ograniczających emocji i okoliczności i wprowadzić cudowne zmiany: przebaczenie. Korzystając z własnych doświadczeń i owoców pracy z...

Jest coś, dzięki czemu można wyjść z tych ograniczających emocji i okoliczności i wprowadzić cudowne zmiany: przebaczenie. Korzystając z własnych doświadczeń i owoców pracy z klientami, jak również mądrości zawartej w Kursie cudów i ewangeliach gnostyckich, Kyle Gray wyjaśnia, w jaki sposób anioły i Wniebowstąpieni Mistrzowie mogą pomóc nam uwolnić się od trudnych emocji i doświadczeń.

Z tej poruszającej książki nauczysz się:

Prosić o pomoc Wzniesionych Mistrzów i aniołów przebaczenia. Pracować z energiami czakr w celu oczyszczenia się z blokad energetycznych. Otwierać serce na prawdę i współczucie za pomocą medytacji, modlitwy i wizualizacji. `

Po Modlitwach do aniołów i Szeptach aniołów to kolejna książka Kyle?a przybliżająca nam królestwo tych wspaniałych, zawsze gotowych nam pomóc istot. Kyle wyjaśnia, jak je przywoływać i korzystać z ich wsparcia w procesie przebaczania sobie i innym. Przynosi ono bowiem ukojenie dla duszy i otwiera przed nami nowe możliwości dzięki uwolnieniu energii tkwiącej w przeszłych, bolesnych wydarzeniach.

źródło opisu: Wydawnictwo ILLUMINATIO, 2016

źródło okładki: http://www.illuminatio.pl/