Samotność nieuzasadniona

Wydawnictwo: DanielSudoł
zdrowie, medycyna

Czytelniku, jeżeli nigdy w swoim życiu nie czułeś się samotny to proszę napisz. Polecę Ci znajomą lekarkę. :) :) :). Być samym a samotnym to dwie różne rzeczy. Moją intencją jest wywołać zastanowienie na temat samotności, niezależnie od tego czy doświadczanej samotnie czy w przysłowiowym tłumie. Jeżeli Czytelniku czujesz lub będziesz czuć się samotnym to wiedz, że jest to zjawisko bardzo naturalne i powszechne. Samotność sama w sobie nie jest zła o ile chcemy być pod jej wpływem żeby docenić wartość bez-samotności. W moim odczuciu stan osamotnienia jest dla człowieka myślącego konsekwencją wyboru. W takim samym stopniu jak wszystkie inne decyzje, które dokonujemy na drodze życiowej. Jeżeli w tym momencie Czytelniku uważasz, że się nie zgadzasz z moim stwierdzeniem, to w pełni uszanuję Twą opinię. Jakkolwiek ośmielę się przytoczyć jedno zdanie, które sam sobie niejednokrotnie cytuję: Upieraj się przy swoich ograniczeniach, a z pewnością będą twoje napisane przez pisarza amerykańskiego: Richarda Bacha. Mam nadzieję, że zawarte w tym tomiku wiersze pobudzą do refleksji. I proszę Czytelniku nie czuć się ani samotnym ani osamotnionym podczas czytania moich wierszy. Moje myśli będą razem z Tobą. zapraszam do poetyckiej krainy samotności nieuzasadnionej.