Teoretyczne i praktyczne podstawy infekcjologii Atlas

Wydawnictwo: Borgis
zdrowie, medycyna

Atlas zatytułowany: „Teoretyczne i Praktyczne Podstawy Infekcjologii” pozwala na zrozumienie i szybkie opanowanie podstawowej wiedzy na temat różnych rodzajów patogenów, barier ochronnych organizmu i mechanizmów odporności przeciwzakaźnej. W prosty sposób wyjaśnia, na czym polegają i jakie są warunki zakażenia i zarażenia człowieka, pojawienia się określonej choroby, a także, jaki wpływ na odporność przeciwzakaźną człowieka mają rozmaite czynniki. Jest to niekonwencjonalne kompendium użytecznej i praktycznej wiedzy dla studentów oraz lekarzy dowolnych specjalności, ułatwiające szybkie zidentyfikowanie problemu, jak też przedstawiające sposoby jego rozwiązania.

książek: 2045
SEKAi | 2016-01-05