Bali. Jazda na rowerze

Wydawnictwo: Papilon
Bali fait du vélo
rower
Lubczyk

Bali - znany bohater ulubionej kreskówki tym razem zaprasza do świata książek. W tej niezwykłej serii znajdziecie zabawne historie dla małych bohaterów! Krótkie zdania, proste słownictwo i nieskomplikowana fabuła odpowiadają możliwościom poznawczym 2-3-latków, dla których przeznaczona jest seria. Duże elementy na ilustracjach i charakterystyczny, rozpoznawalny bohater odpowiadają upodobaniom małych czytelników.

źródło opisu: https://publicat.pl

źródło okładki: https://publicat.pl