Leczniczy masaż stóp

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

Tam, gdzie stoją twoje stopy, zaczyna się tysiącmilowa podróż.aTao te kinga, Lao TseMały wysiłek, duży efekt: regularny masaż daje zadziwiające wyniki.* Masaż stref reflektorycznych stóp to idealna terapia dla laików, gdyż można ją stosować wszędzie i bez większych umiejętności.* Poprzez strefy reflektoryczne można nie tylko łagodzić dolegliwości. Bóle określonych stref pozwalają też na odkrycie, które narządy lub rejony ciała są dotkniętechorobą.* Masaż stref reflektorycznych to leczenie z wykorzystaniem energii, stosowane w zaburzeniach zdrowotnych mających źródło w braku równowagi energetycznej i blokadach w przepływie energii.Jak pobudzić siły lecznicze przez masaż reflektoryczny stópa Nasze stopy mają wyjątkowe znaczenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Poprzez punkty i linie energetyczne łączą się z wszystkimi narządami i częściami ciała. Medycyna holistyczna odkryła wiele lat temu masaż reflektoryczny: terapię łagodną i wszechstronną. Masaż działa rozluźniająco, pobudza samoleczące siły organizmu, przywraca prawidłową czynność narządów i gruczołów, pomaga w odzyskaniu dobrego samopoczucia. Dzięki temu poradnikowi można opanować prawidłowy sposób wykonania masażu reflektorycznego: zarówno automasażu, jak i masażu partnerskiego.

Nightwolf | 2012-10-27
PAWELEK050 | 2016-02-22