Joga dla zapracowanych

Wydawnictwo: BIS
poradniki

Pozbyć się stresu oraz dbać o kondycję można także w godzinach pracy. W książce znajdziemy informacje na temat przyczyn stresu, zarówno psychicznych jak i fizycznych, rady dotyczące wprowadzenia korzystnych zmian w miejscu pracy oraz szybkiego i skutecznego usunięcia najbardziej typowych dolegliwości, a także specjalnie opracowane, zilustrowane rysunkami ćwiczenia relaksujące, które bez trudu można włączyć do codziennych zajęć

magda | 2013-07-23
saibaba | 2012-05-03