Lego Ninjago. Zbuduj swoją przygodę

Wydawnictwo: Ameet
horror

Odkryj ekscytującą opowieść ninja pełną porad i pomysłów, które zainspirują cię do stworzenia własnych modeli LEGO NINJAGO. Książka dla prawdziwych fanów ninja. Znajdziesz w niej ponad 50 pomysłów na konstrukcję oraz Mecha ninja z minifigurką Lloyda do złożenia. Pozycja idealna na prezent. Odkryj ekscytującą opowieść ninja pełną porad i pomysłów, które zainspirują cię do stworzenia własnych...

Odkryj ekscytującą opowieść ninja pełną porad i pomysłów, które zainspirują cię do stworzenia własnych modeli LEGO® NINJAGO®. Zbuduj potężnego mecha dla Lloyda, wykorzystując dołączone klocki, i rozpocznij przygodę z ninja!
Ten zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia MECHA NINJA.

źródło opisu: Ameet.pl

źródło okładki: Ameet.pl