Unexpected Blessing
978-83-7384-664-7
wróg, podstęp, rodzina, dramat

Kolejna część pasjonującej sagi, przedstawiającej dzieje słynnej założycielki imperium finansowego Emmy Harte i jej potomków. Prawnuczki Emmy – Evan, Tessa, Linnet i India – cztery niezwykłe młode kobiety, muszą stawić czoło przeciwnościom losu, podstępnym wrogom rodziny, a także zmierzyć się z następstwami wydarzeń sprzed blisko 50 lat. Najwyraźniej ktoś stara się doprowadzić do tego, by...

Katherina87 | 2012-11-21

V Tom Sagi Emmy Harte.
To kolejna część pasjonującej sagi, przedstawiającej dzieje słynnej założycielki imperium finansowego Emmy Harte i jej potomków. Prawnuczki Emmy - Evan, Tessa, Linnet i India - cztery niezwykłe młode kobiety, muszą stawić czoło przeciwnościom losu, podstępnym wrogom rodziny, a także zmierzyć się z następstwami wydarzeń sprzed blisko 50 lat. Najwyraźniej ktoś stara się doprowadzić do tego, by kobiety z rodziny Harte’ów nigdy nie zaznały szczęścia i spokoju. Której z nich uda się stawić czoło wyzwaniom i poradzić sobie z nimi w sposób godny prawnuczki Emmy Harte? Ta opowieść o niezwykłej rodzinnej dynastii, pełna namiętności tajemnic oraz dramatycznych wyborów, jednocześnie urzeka opisami stylowych wnętrz, eleganckich strojów i wyszukanych potraw.

Sylwia | 2016-06-29
eMM | 2016-05-06