Uśmiech losu

Okładka książki Uśmiech losu
Barbara Taylor Bradford Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Saga Emmy Harte (tom 5) literatura piękna
literatura piękna
2007-05-21
Magda Białoń-Chalecka
wróg podstęp rodzina dramat

więcej Więcej

Uwielbiam czytać takie sagi. Jednak ta książka zrobiła na mnie ogromne i przyjemne wrażenie. Przeczytałem poprzednie sagi z tej serii ale jednak ta książka najbardziej mi się spodobała. Piękna i fascynująca książka , która przeczytałem z wielką przyjemnością.
Polecam

V Tom Sagi Emmy Harte.
To kolejna część pasjonującej sagi, przedstawiającej dzieje słynnej założycielki imperium finansowego Emmy Harte i jej potomków. Prawnuczki Emmy - Evan, Tessa, Linnet i India - cztery niezwykłe młode kobiety, muszą stawić czoło przeciwnościom losu, podstępnym wrogom rodziny, a także zmierzyć się z następstwami wydarzeń sprzed blisko 50 lat....

• Obyczajowe
  • Półka mamy
  • Biblioteczka domowa III
  • Moi mali książęta :)
  • KARTON
  • Barbara Taylor Bradford - oczekujące
  • Własne

Dodaj cytat z książki Uśmiech losu