Niebezpieczny pocałunek

Wydawnictwo: BIS
After the kiss
uczucia

Sullivan Waring pragnie odzyskać swoje dziedzictwo i zemścić się na człowieku, który mu je odebrał. za dnia jest słynnym w całej Anglii hodowcą koni, nocą włamuje się do domów arystokratów, by ukraść obrazy namalowane przez zmarłą matkę. Wszystko układa się dobrze aż do chwili, kiedy zostaje przyłapany przez lady Isabel Chalsey, odzianą jedynie w przezroczystą nocną koszulę. Jak złodziej-dżentelmen mógłby oprzeć się pokusie ukradzenia jej pocałunkua zaskoczywszy zamaskowanego mężczyznę w salonie własnego domu, lady Isabel powinna krzyczeć z przerażenia. Jednak widok zabójczo przystojnego Sullivana przyprawia ją o zmysłowy dreszcz.

Gabby | 2011-07-01

Bardzo emocjonująca powieść. Dla miłośników mocnych wrażeń. Romantyczna z odrobiną erotyzmu. Nie zawiedziecie się!

Jaredowa | 2011-07-27

Początek może nie zachęca, ale po kilku stronach jest naprawdę świetna.

Anna Baj | 2016-10-29
Magdanick | 2016-05-14