Niezamawiany cud

Wydawnictwo: Synapsa
literatura polska
Ag2S

Czy można zacząć życie od nowa, mając bolesne wspomnienia i bagaż doświadczeń?
Czy można otworzyć się na miłość wtedy gdy obiecało się sobie "nigdy więcej"?
Czy przeszkody, które życie stawia przed nami mogą pokonać prawdziwe uczucie?

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-synapsa.pl/ksiegarnia/beletrystyka/

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-synapsa.pl/ksiegarnia/beletrystyka/

Pokrecona | 2016-12-28
Przeczytana: 18 grudnia 2016

Autorka stworzyła intrygujące sylwetki bohaterów oraz zbudowała ciekawą fabułę.
Historia opowiada o prawdziwym życiu, bólu rozstania i walce z osobistymi demonami.
To książka o tym, jak można dokonać transformacji swojego życia na lepsze, wykorzystując nieszczęścia, które nas spotykają.

MaciejLiteon Strzępa | 2017-10-15
Przeczytana: 15 września 2017

Na początku nadmienię, że nie jest to fantastyka, nie jest to nawet kryminał, choć parę aspektów kryminalnych tam się pojawia. Jest to historia życia dziewczyny z problemami, które spotykają wiele kobiet. Historia, która w jakiś specyficzny sposób pokazuje, że zawsze jest możliwość wystąpienia drugiej szansy. Mimo olbrzymich przeciwności losu i tego, że osobom samotnym wiatr zazwyczaj wieje w oczy.
Rzecz się dzieje w Polsce, może nawet za ścianą. Problemy, które spotykają bohaterkę są wręcz swojskie, a umiejscowienie akcji ma ten plus, że każdy z nas w jakiś sposób otarł się w życiu o podobną sytuację, albo chociaż o niej słyszał.
W trakcie czytania przypominały mi się zdarzenia z mojej własnej przeszłości. Decyzje, które musiałem podjąć, rozmowy, które czasami prowadziły donikąd chociaż powinny w konkretnym kierunku. Dzięki temu właśnie realizmowi, książka przypadła mi do gustu. Oczywiście momentami można jej zarzucić przewidywalność akcji, ale jest to chyba związane z tym, że...

anonim_ksiazkoholik | 2016-12-30
Przeczytana: 26 grudnia 2016

Lekko się czyta, idealna na zimę :)
https://www.facebook.com/Łucja-Warda-609863279186398 autorka ma profil na fb

Zofia | 2018-02-04