Jak napisać biznesplan gwarantujący sukces. Przygotuj biznesplan, który inni zechcą przeczytać, a potem zainwestują w Twój biznes!

Wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji
Writing Winning Business Plans
biznesplan, trójkąt B-I
poradniki
Lubczyk

Napisanie skutecznego biznesplanu jest konieczne niezależnie od tego, czy potrzebujesz zewnętrznych inwestorów, czy nie. Proces tworzenia takiego biznesplanu zmusza Cię do tego, byś poświęcił znaczną ilość czasu i energii na opracowanie zasad działania Twojego biznesu i dobre przygotowanie się do jego założenia. Skuteczne planowanie to coś więcej niż spisanie celów na kawałku papieru. Oznacza...

Skuteczne planowanie to coś więcej niż spisanie celów na kawałku papieru. Oznacza przyjęcie osobistej odpowiedzialności za emocjonalne i praktyczne przygotowanie się do bycia właścicielem biznesu. Nierealne założenia i kiepsko napisane biznesplany są dla inwestorów oznaką braku przygotowania.

Skuteczne biznesplany precyzują najważniejsze kwestie dotyczące przygotowanego przez Ciebie biznesu – zawierają odpowiedzi na pytania rozpoczynające się od słów: kto, co, kiedy, dlaczego i gdzie. Czytając tę książkę, zostaniesz przeprowadzony przez cały proces tworzenia skutecznego biznesplanu, począwszy od wizji Twojego biznesu, a skończywszy na biznesplanie, który zagwarantuje Ci sukces.

Książka Jak napisać biznesplan gwarantujący sukces nauczy Cię, jak:

Zebrać niezbędny kapitał.
Określić mocne i słabe strony Twojego biznesu.
Radzić sobie z konkurencją.
Zrozumieć finanse Twojego biznesu.
Wykorzystać biznesplan w zarządzaniu biznesem.

źródło opisu: http://www.instytutpraktycznejedukacji.pl/

źródło okładki: Zdjęcie autorskie