zręczność ust. Hipnotyczna sprzedaż i negocjacje

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Mów i wzbudzaj zaufanie Patrz i czytaj w myślach Słuchaj i okazuj empatię Hipnotyzuj i wygrywaj! Jestem zachwycony tą książką. Mam zamiar czytać ją na okrągło. Myślę, że jest tak doskonała, iż powinna ciągle znajdować się pod ręką, zaraz obok słownika, telefonu i notatnika. dr Joe Vitale zaczarowana moc komunikacji Czy wiesz, jak wiele możesz osiągnąć poprzez konwersacjęa Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak bardzo może przysłużyć Ci się język ciałaa Czy wierzysz, że da się wpływać na innych lud

Aneta | 2015-01-27
Chaoticreader | 2016-09-13