Docenić siebie i własną wartość

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Ty w nowym kontekście bez kompleksów i zahamowań z odwagą i pewnością siebie z nową wizją przyszłości Bezkrytycznie podziwiasz innych ludzi i zastanawiasz się, jak dorosnąć do wymarzonej wizji siebie? Widzisz w sobie głównie braki i nie dostrzegasz zalet? Wszystko tkwi w Twojej głowie. Wiem, dlaczego czujesz się niczym niedokończony rysunek. Wiem też, że naprawdę jesteś arcydziełem, które tylko czeka, aż pojawi się ktoś odpowiedni i dokona wielkiej odsłony. Koniec czekania! Nikt nie zrobi tego lepiej od Ciebie. Daję Ci dwadzieścia jeden dni na rozwinięcie skrzydeł. I Ty, i ja wiemy, że trzy tygodnie w zupełności wystarczą, by pokazać, na co naprawdę Cię stać. A oto, co stanie się w tym czasie. Umocnisz w sobie poczucie własnej wartości. Doświadczysz szczęścia, które dotąd wydawało Ci się niedostępne. Uwolnisz się od negatywnego nastawienia. Znajdziesz w życiu cel i zaczniesz się realizować. Zrozumiesz, jak wyjątkowym uczuciem jest bycie sobą. Pozwolisz innym ludziom dostrzec swoją wyjątkowość. Wreszcie zdaj sobie sprawę, jak bardzo szacunek do siebie wpływa na Twoje życie osobiste i zawodowe. Zmiany, które nastąpią w ciągu kolejnego miesiąca, mogą wprawić Cię w osłupienie. Zapnij pasy i w drogę! Stopniowe podkręcanie poczucia własnej wartości poprzez: analizę własnych zachowań, zdolności i tożsamości, uczenie się akceptacji i miłości własnej, uświadomienie sobie swoich celów i pragnień, ochronę przed tym, co obniża naszą pewność siebie, planowanie przyszłości na nowych zasadach. Ty -najważniejsza część w układance Twojego życia Zmiana sposobu, w jaki ludzie myślą o sobie, niejednokrotnie pozwala im więcej osiągnąć. To aż tak proste a ta książka zdradzi Ci, jak tego dokonać. Oto odpowiedź na pytanie, jak osiągnąć większe sukcesy w pracy i życiu osobistym.

Alison | 2012-12-26
Przeczytana: 25 grudnia 2012