Rodzinne tajemnice

Tłumaczenie: Lidia Rafa
Seria: Miłość i Sensacja
Wydawnictwo: Lucky
Slow burn

Mieszkająca w Charleston Kate MacKenna odnosi sukcesy w życiu, a każde wyzwanie obraca w zwycięstwo. Jednak ostatnio fortuna zaczyna się od niej niebezpiecznie odwracać. Podczas przyjęcia w domu przyjaciela, Kate omal nie ginie w wybuchu. Po pewnym czasie dowiaduje się, że istnienie firmy, którą stworzyła jest poważnie zagrożone. Jakby tego było mało jej najlepsza przyjaciółka, Jordan Buchanan, przebywa w szpitalu w Bostonie, gdzie czeka ją poważna operacja. Upewniwszy się, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, Kate zrzuca maskę spokoju i pozwala sobie na chwilę słabości. Robi coś, co zupełnie do niej nie pasuje...

Natalia | 2011-08-06
Przeczytana: 06 sierpnia 2011

Kate boryka się z wieloma problemami, a na dodatek ktoś usiłuje ją zabić. Wątek miłosny przeplata się z akcją, nieoczekiwana fortuna zdaje się przysparzać więcej wrogów niż przyjaciół. Nie wiadomo komu ufać, kogo unikać. Książka dobra, chociaż nie zachwyca - miałam wrażenie, że powiela jedynie utarte schematy.

anza19 | 2013-03-14

sensacja + humor + romans ciężko się od niej oderwac:)

gumisia_m | 2012-10-16
Przeczytana: 15 października 2012

Bardzo ciekawa książka, nie napisana w stylu zwykłego romansu, zaskakująca, trzymająca pod napięciem i humorem. Czego więcej trzeba? :)

Nika | 2014-08-15

bardzo dobra ksiażka świetnie sie czyta i szybko. polecam choć dla mnie mogła by być dłuższa. historia miłosna świetna.

sognatore911 | 2013-01-06
Przeczytana: 14 czerwca 2011

Książka ma fajną fabułę i jest dobrze napisana, ale nie ma w niej nic specjalnego.

ona257 | 2012-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2012