Marta Skałska z czułością głaskała wilgotne chrapy klaczy, spoglądając miękko w jej ciemne oczy, iskrzące spokojem, który tak bardzo kochała. Oparła czoło o jej głowę i całą sobą wchłaniała spływające na nią odprężenie. Powędrowała myślą do swojego podbrzusza i próbowała wyobrazić sobie dojrzewające w nim życie. Odczuła ruch. Odezwałeś się? ucieszyła się.

Missy | 2012-06-07
Przeczytana: 05 kwietnia 2012

Super książka bez użalania się nad osobą niepełnosprawną.Pokazująca, że niepełnosprawny nie znaczy gorszy...Powieść pokazująca jak mimo wszystko iść konsekwentnie do celu,by urwać łeb życiowym niepowodzeniom
i znaleźć w sobie perłę...

una_fresa_verde | 2016-01-05
Fragile | 2014-05-20