Książka bez sensu 2

Tłumaczenie: Olga Siara
Cykl: Książka bez sensu (tom 2)
Wydawnictwo: Insignis
The Pointless Book 2
rozrywka

Alfie Deyes powraca z nową książką! Jest bogatsza, lepsza i – co najważniejsze – jeszcze bardziej bez sensu! Książka bez sensu 2 aż pęka w szwach od wyzwań oraz zwariowanych gier i zabaw. Znajdziecie w niej to, co lubicie w Alfiem najbardziej – jego odleciane poczucie humoru, którym ubarwia filmiki na swoim youtube’owym kanale Pointless Blog (ponad 5 milionów subów!). Książka bez sensu 2 nie...

Książka bez sensu 2 aż pęka w szwach od wyzwań oraz zwariowanych gier i zabaw. Znajdziecie w niej to, co lubicie w Alfiem najbardziej – jego odleciane poczucie humoru, którym ubarwia filmiki na swoim youtube’owym kanale Pointless Blog (ponad 5 milionów subów!). Książka bez sensu 2 nie pozwoli się wam nudzić – dzięki niej spędzicie kreatywnie czas, robiąc rzeczy o niespotykanie wysokim poziomie bezsensowności!

Nowy wymiar książce nadaje apka The Pointless Book 2 w polskiej wersji językowej. Ta darmowa apka jest multimedialnym rozszerzeniem bestsellerowej Książka bez sensu 2 i jest dostępna w sklepach iTunes oraz Google Play.

źródło opisu: Wydawnictwo Insignis, 2016

źródło okładki: http://www.insignis.pl/

Tytuł: "Książka bez sensu 2".
Autor: Alfie Deyes
Liczba stron: 192
Wydawnictwo: Insignis
Data premiery: 14-09-2016

Większość z Was pewnie zna Alfiego. Jest on związany
ze znaną vlogerką - Zoellą, a jego kanał na YouTube (Pointless Blog) ---> KLIK, śledzi ponad 5 milionów osób. Całkiem niedawno poprzez wydawnictwo Insignis - możemy dorwać w swoje łapki, kultową i lubianą: "Książkę bez sensu 2"!

Alfie pokusił się o napisanie drugiej części, ponieważ pierwsza odniosła duży sukces i spotkała się z jak najbardziej pozytywnym odbiorem. W tej części także nie może zabraknąć szalonych pomysłów autora, który zachęca nas do kreatywności i brak nudy - przy tym egzemplarzu nie będzie nam doskwierał. ☺

Jak to w takich przypadkach bywa - czekają nas różne zadania. Alfie część napisał, ale reszta należy do nas - byśmy je z pomysłem dokończyli. Jest to bardzo fajny sposób na odstresowanie się, a także na prezent. Czy to dla młodszego rodzeństwa, czy dla siebie samych - polecam byście do niej...

Oczarowana Książkami | 2016-11-14
Przeczytana: 14 listopada 2016

Była już 'Książka bez sensu', a teraz nadszedł czas na 'Książkę bez sensu 2'. Podobała Wam się pierwsza część? Z pewnością się nie zawiedziecie, ponieważ nowa jest... jeszcze bardziej bez sensu! Właśnie w tym tkwi cały jej urok i tajemnica.

'Książka bez sensu' pojawiła się na naszym rynku rok temu i muszę przyznać, że spodobała mi się jej formuła. Pomysł na tę publikację zrodził się w głowie popularnego angielskiego vlogera Alfiego Deyesa i ostatecznie jego realizacja okazała się sukcesem, dlatego też powstała część druga. Także w naszym kraju 'Książka bez sensu' zyskała popularność – czym sobie na to zasłużyła? Z pewnością pomysłowością autora, jego specyficznym poczuciem humoru, ale także możliwością podjęcia wyzwania i zostania współautorem 'Książki bez sensu'. Wszystko to razem zostało połączone atmosferą relaksu i dobrej zabawy. Niektóre zadania zaproponowane przez Alfiego są naprawdę szalone i wymagają od „czytelnika” dużego dystansu do świata i samego siebie.

To, czy...

Mirayaki | 2016-11-29