Aniołowie i diabły. Pięćdziesiąt pytań do egzorcysty

Tłumaczenie: Krzysztof Stopa
Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Sercanów DEHON
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Angeli e diavoli. Cinquanta domande a un esorcista
9788375193312
religia, egzorcyzmy
religia
ryszpak

- Jaka jest różnica między magiem a egzorcystą? - Czy opętanie jest zaraźliwe? - Czy noszenie przy sobie świętych wizerunków ma działanie ochronne? - Jak odróżnić fenomeny diabelskie od paranormalnych i psychiatrycznych? To tylko niektóre z najczęściej zadawanych pytań, które w ciągu wielu lat kierowano do ks. Gabriele Amortha, najbardziej znanego włoskiego egzorcysty. W książce zgromadzono...

- Jaka jest różnica między magiem a egzorcystą?
- Czy opętanie jest zaraźliwe?
- Czy noszenie przy sobie świętych wizerunków ma działanie ochronne?
- Jak odróżnić fenomeny diabelskie od paranormalnych i psychiatrycznych?

To tylko niektóre z najczęściej zadawanych pytań, które w ciągu wielu lat kierowano do ks. Gabriele Amortha, najbardziej znanego włoskiego egzorcysty. W książce zgromadzono różne pytania zwykłych ludzi oraz lekarzy i psychiatrów, tworząc obraz najbardziej powszechnych wątpliwości co do aniołów, diabłów i fenomenów opętania.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: fot. własna

Przemysław | 2017-04-03
Na półkach: Przeczytane, Polecam, Religia

Ks. Amotrh odpowiada na najczęściej zadawane mu pytania. Niewielka książeczka, ale wnosi sporo wiedzy na temat egzorcyzmów, demonów czy magii. Szybko się czyta. Dobra do popołudniowej kawy.

Kasia | 2017-09-01
Przeczytana: 2017 rok