Maryja. Droga do uwolnienia.

Gabriele Amorth Wydawnictwo: eSPe religia
religia
9788382010039
Marek Chojnacki
mariologia religia wiara Maryja teologia katolicyzm chrześcijaństwo

Maryja. Droga do uwolnienia to próba odtworzenia życia Matki Chrystusa. Głównym celem książki jest przybliżenie jej osoby na podstawie tego, co można przeczytać w Piśmie Świętym oraz tego, co wiadomo dzięki prowadzonym badaniom dotyczącym tła historycznego, społecznego, gospodarczego i kulturowego. Książka przedstawia, co jest kluczem do zrozumienia i interpretacji tekstów...

Dodaj cytat z książki Maryja. Droga do uwolnienia.