Kukiełki i Dusze

Wydawnictwo: Novae Res
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
science fiction
Venator

Kukiełki i dusze – opis wydawcy Czasy, o których rozmyśla Stephen Hawking, postulując ideę transferu świadomości, są prawdopodobnie w zasięgu naszego życia. Kukiełki i Dusze to opowieść rozgrywająca się w najbliższej przyszłości, gdzie dzięki stale rosnącej mocy obliczeniowej komputerów możliwe będzie znacznie lepsze wykorzystanie Internetu i świata wirtualnego. Wysoko rozwinięta technologia,...

Kukiełki i dusze – opis wydawcy
Wysoko rozwinięta technologia, skomplikowane systemy, łącza przenoszące bohaterów do alternatywnej rzeczywistości, samosterujące się maszyny, badania kliniczne, eksperymenty balansujące na granicy etyki i prawa, wskrzeszanie umarłych i klonowanie ludzi – to wszystko znajdziecie na kartach tej powieści.

źródło opisu: http://novaeres.pl/katalog/tytuly?szczegoly=kukielki_i_dusze,druk

źródło okładki: http://zaczytani.pl/okladka/duza/978-83-8083-273-2.jpg

hania ciebiera | 2017-01-20
Przeczytana: 20 stycznia 2017

Książkę czyta się naprawdę dobrze. Na początku odniosłam wrażenie, że to taka bardziej aktualna wersja "Procesu" Kafki, potem sprawy potoczyły się nieco lepiej. Z jednej strony bardzo ciekawa pozycja, z drugiej nieco przerażająca, bo przyszłość w niej opisana niebawem może stać się naszą codziennością...

Alia | 2017-01-10
Michał | 2017-11-30