Ewolucja

Wydawnictwo: Rozpisani.pl
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Ewolucja to książka o przemianach i ludziach, którzy ich dokonują. Znajdziesz tu historię, w której bohaterowie, dzięki swojej sile i uporowi, dokonują niemożliwego – zmieniają oblicze świata. To opowieść o procesie tworzenia, dążeniu do ideałów, a także miłości i głębokiej tęsknocie do ludzi, których zostaliśmy pozbawieni. Historia ta pokazuje również, jak cienka może być granica pomiędzy dobrem a złem oraz w jaki sposób bierność i głupota wynikająca z błędnego rozumienia tolerancji niszczą świat.

źródło opisu: https://www.facebook.com/ebookEwolucja/

źródło okładki: www.rozpisani.pl

Monika Ba | 2018-02-13
Przeczytana: marzec 2017

Ewolucja gatunku homo sapiens nie dobiegła jeszcze końca. Kim będzie postczłowiek? Czym nam to zagraża?