Cień na szkle t.2 Widok w zwierciadle ks.1

Wydawnictwo: ISA

Niegdyś istniały trzy światy zamieszkiwane przez trzy rasy ludzkie. Wówczas to z pustki przybyła czwarta rasa, Charonidzi, i doprowadzając światy do krawędzi zagłady, na zawsze zachwiała równowagę pomiędzy nimi. Karan, wrażliwa kobieta mieszanego pochodzenia, zostaje zmuszona do kradzieży starożytnego artefaktu. Okazuje się, że jest to Zwierciadło Aachanu wypaczający rzeczywistość, fałszywy przedmiot, który pamięta wszystko, co widział. W tym samym czasie Llian, błyskotliwy kronikarz, zostaje wydalony z kolegium, gdyż odkrył niebezpieczną tajemnicę. Złączeni przez los Karan i Llian uciekają przez ogarnięty wojną świat, gdyż Zwierciadło kryje w sobie sekret, który może zapewnić każdej z ras przeżycie... lub zagładę! Okładka: miękka; Rok wydania: 2004;

asoko | 2015-07-26
Caerme Liyan | 2014-05-01