Prosto z serca

Wydawnictwo: RTCK
religia
Ursa

Z tego audiobooka nie dowiesz się jak szybko budować wielkie i spektakularne dzieła. Dowiesz się jak codziennie dążyć do świętości. Jeżeli zależy Ci na tym, aby: - Rozwijać się i kształtować swój charakter w oparciu o sprawdzony autorytet. - Posłuchać zbioru historii o „małych” rzeczach, które konsekwentnie realizowane, budują prawdziwą wielkość. - Dowiedzieć się jak w codzienności...

Jeżeli zależy Ci na tym, aby:

- Rozwijać się i kształtować swój charakter w oparciu o sprawdzony autorytet.

- Dowiedzieć się jak w codzienności praktykować miłosierdzie - jedną z najważniejszych (i wciąż niedocenionych) wartości tego świata?

to są treści dla Ciebie.

Wszystkie zawarte tu historie i anegdoty ks. Piotra Pawlukiewicza zachęcają, aby budować na tym, co najbardziej wartościowe, czyli prosto z serca.

źródło opisu: Strona wydawnictwa

źródło okładki: Strona wydawnictwa