Rozdarta zasłona

Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy AGAPE
The Torn Veil
83-85427-43-0
Etniczniemi

Rozdarta zasłona to prawdziwa historia życia kalekiej młodej muzułmanki, która w cudowny sposób poznała Jezusa, doznała uzdrowienia i stała się chrzescijanką. Jest to opowieść Pakistanki, której usilne dążenie do nawiązania kontektu z żywym Bogiem przyczyniosło jej również uwolnienie od ograniczeń związanych z ułomnością i płcią, szczególnie istotnych w świecie islamu. Po pewnym czasie...

Po pewnym czasie zamieszkała w Anglii (w Oksfordzie). Opublikowywana w 1984 roku jej opowieść o wierze i kulturze, w jakiej została wychowana, oraz o tym, kim stał się dla niej Bóg przez Jezusa Chrystusa, stała się bestsellerem.

Historia opisana w tej książce jak dla mnie jest naprawdę bardzo wzruszająca.Warto tę książkę kupić za każde pieniądze,gdyż dzięki tej książce można lepiej poznać najważniejsze wartości w naszym codziennym życiu.Książka ta ukazuje człowieka,jako stworzenie Boże!!!

Adrianna | 2014-09-14
Przeczytana: 20 sierpnia 2014

Książka wspaniała. Świadectwo Gulshan przejmujące i skłaniające do refleksji. Poruszyła mnie do osobistych zmian. Dziękuję autorce za wspaniały gest wydania tej książki.

Mariola Król | 2016-05-18
Przeczytana: 18 maja 2016