polityka, Polska, satyra, humor, polityk, politycy
satyra
Sasha

Książeczka kupiona za złotówkę na kiermaszu ulicznym. Zadziwia mnie, jak bardzo jest wciąż aktualna. Polecam fanom Daukszewicza.

Chrisstofferr | 2017-09-01
Przeczytana: 01 września 2017

Spowolnienie to drugi tom cyklu o Worłuju i Przyszłozbożu autorstwa Krzysztofa Daukszewicza... i w dużym skrócie opisać można go tak - polityka się nie zmienia... mogą się zmienić aktorzy występujący na scenie jednak sama sztuka opiera się wciąż na tym samym... choć i aktorzy niektórzy z dzisiejszej sceny politycznej również się tu znajdą... możliwe że mają mniejsze role do odegrania jednak przez te dwie dekady z lekkim naddatkiem podostawali awansy...
Kończąc należy chyba zacytować pewien napis na murze który w książce występuje:
"NIE WIEMY CO PISAĆ - IDZIEMY SPAĆ"
Ja idę czytać dalej...

Adam P | 2018-02-28