Psychoterapia sprzyjająca mózgowi

Wydawnictwo: Difin
youstyna

Książka ma na celu zbliżenie najnowszej wiedzy o mózgu z psychoterapią i w konsekwencji ustalenie dwóch faktów: czy psychoterapia zmienia mózg oraz które z metod i technik terapii najskuteczniej aktywizują mózg, i tym samym mogą być najefektywniejsze `leczniczo`. Publikacja zainteresuje psychiatrów, praktykujących psychoterapeutów, arteterapeutów, neuroterapeutów oraz osoby zainteresowane...

Publikacja zainteresuje psychiatrów, praktykujących psychoterapeutów, arteterapeutów, neuroterapeutów oraz osoby zainteresowane wykorzystaniem najnowszej wiedzy o mózgu w oddziaływaniach terapeutycznych.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/psychoterapia-sprzyjajaca-mozgowi/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/psychoterapia-sprzyjajaca-mozgowi/