Angielski w firmie. Wystąpienia i prezentacje

Wydawnictwo: LektorKlett
popularnonaukowa
youstyna

Prezentacje biznesowe - krok po kroku do sukcesu Dzięki kursowi dopracujesz elementy swojej prezentacji w języku angielskim, która często ma decydujący wpływ na osiągnięcie końcowego sukcesu. Usystematyzujesz strukturę swoich wystąpień, przez co prezentacja stanie się czytelna i zrozumiała dla słuchaczy. Zapoznasz się z przykładowymi zwrotami, które będziesz mógł przenieść na grunt własnych...

Prezentacje biznesowe - krok po kroku do sukcesu
Dzięki kursowi dopracujesz elementy swojej prezentacji w języku angielskim, która często ma decydujący wpływ na osiągnięcie końcowego sukcesu. Usystematyzujesz strukturę swoich wystąpień, przez co prezentacja stanie się czytelna i zrozumiała dla słuchaczy. Zapoznasz się z przykładowymi zwrotami, które będziesz mógł przenieść na grunt własnych prezentacji. Nagrania o łącznej długości ponad 3 godzin sprawią, że poprawisz swój akcent oraz lepiej zrozumiesz innych obcokrajowców. Uzupełnieniem kursu `Świat biznesu` jest lekcja wideo w Internecie!

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/pons-angielski-w-firmie-wystapienia/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/pons-angielski-w-firmie-wystapienia/