Der kleine Zappel-Felix
ADHD, dziecko nadpobudliwe
Evik

"Filipie, ty mały wiercipięto" - tak często nazywała go babcia. Chłopiec nie lubił tego słuchać, bo przecież nie wiercił się umyślnie i chciałby być trochę spokojniejszy. Wtedy nie brudziłby ciągle ubrań, kot sąsiadki dłużej poleżałby mu na kolanach, a jego pluszowy tygrysek nie wpadłby do ciasta. Filip wraz z rodzicami zastanawia się, co może zrobić, aby poradzić sobie ze swoją nieustanną...

Filip wraz z rodzicami zastanawia się, co może zrobić, aby poradzić sobie ze swoją nieustanną potrzebą ruchu.

Niniejsza książka zawiera wskazówki i porady dla rodziców, którzy również mają w domu małego "wiercipiętę".

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://dziupla.sowa.pl/f/rmosna2xppdd2.jpg?imwh=207x300