Filip - mały wiercipięta

Rosemarie Künzler-BehnckeManfred Tophoven Wydawnictwo: JEDNOŚĆ dla dzieci Seria: Wielkie problemy małych ludzi interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Der kleine Zappel-Felix
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Edyta Panek
Wielkie problemy małych ludzi
ADHD dziecko nadpobudliwe

Nie jest to lektura górnych lotów, ani historia, która zostanie z moimi dziećmi do końca życia. Nie mniej jednak jest to książeczka o codziennej sytuacji, gdy nazbyt aktywne dziecko przeszkadza rodzicom. Ci drudzy wpadają na całkiem ciekawe pomysły, aby urozmaicić dziecku dzień. Książka do poczytania w ciągu dnia, przed snem polecam jednak inne tytuły.

Nie jest to...

• Z biblioteki