The Boss Too

Cykl: Managing the Bosses (tom 2)
Wydawnictwo: Kindle Edition
The Boss Too
1519116632
angielski
milenia3

Jamie Connors has decided a job is more important than a boyfriend. She's landed an awesome position working as billionaire Alex Reid's personal PA. It is not meant to be a job with benefits and yet she finds herself in Alex' bed. Despite being smart, pretty, and slightly overweight, she doesn't believe she's attractive enough for a man like Alex. Trying to manage work and put as much time...

Trying to manage work and put as much time into her sister's wedding, Jamie finds herself trying to please everyone. Her sister's wedding is at the foreground of the family's attention. Jamie would be fine if her sister wasn't so bossy, if her mother would stop nagging and her awful ex-boyfriend wasn't about to become her brother-in-law.

Jamie has to learn to love herself again, speak up for herself and have the confidence to go after what she wants. She also needs to prove to Alex that she's perfect for her job and for his bed.

źródło opisu: http://lexytimms.wixsite.com/savingforever/managing-the-bosses

źródło okładki: http://lexytimms.wixsite.com/savingforever/managing-the-bosses

lulamae | 2016-09-27
Na półkach: Przeczytane 2016
Przeczytana: 27 września 2016

Po namiętnej nocy Jamie i Alexa ta dwójka wraca do codzienności. Dość niezręcznej i z postanowieniem, że ich relacje muszą zostać utrzymane na stopie typowo profesjonalnej. Ale czy to będzie możliwe jeśli pożądanie wypływa z każdego z nich, kiedy są w swoim pobliżu?
Jamie rozkwita i rozwija się pod skrzydłami Alexa. Jej pewność siebie znacząco wzrasta, a dzięki swoim umiejętnością pnie się w górę po szczeblach kariery.
Czy uda im się pozostać w relacji szef-pracownica czy to jednak okaże się za mało dla tej dwójki?

Sporo się dzieje w drugim tomie, a przecież to tak krótka książeczka. Nie brakuje zwrotów akcji i książka raczej nie nuży. Oprócz problemów między Alexem i Jamie, ciągle istnieje problem rodziny Jamie i ślubu siostry, dochodzą problemy rodzinne Alexa, a także zazdrość. Od porzucenia do deklaracji uczuć. No naprawdę cała gama wydarzeń i uczuć.
Było przyjemnie, może bez fajerwerków, ale czas spędzony przy książce był lekką, niewymagającą, przyjemną rozrywką.
Będę...

k_a_s_i_a | 2017-02-05
Przeczytana: 05 lutego 2017

Mogę powiedzieć że było ekscytująco. Akcja cały czas trzyma w napięciu. Alex na pewno mnie zawiódł w tej części. Jamie namówiła go na spotkanie z ojcem. Była przy nim kiedy jej potrzebował. A on w zamian wykorzystał ją i odstawił z kwitkiem do domu. Jamie na szczęście nie dała po sobie poznać jak ją to zabolało i dała mu niewielką nauczkę. Mam nadzieję że Alex w końcu zacznie doceniać Jamie.

Ewitka | 2016-10-05
Na półkach: 2016
Przeczytana: 27 września 2016

Część druga nie rozczarowuje, choć wydaje mi się, że jest ciut gorsza od pierwszej części. O ile w pierwszej części to siostra Jamie była najbardziej irytującą osobę, to w tej części zdecydowanie na podium wychodzi Alex. Na każdym kroku widać, że coś czuje do swojej asystentki, ale to odrzuca, odpychając ją tym samym od siebie. Robi w stosunku do niej krok w przód, żeby potem cofnąć się o cztery. A ona cierpi z powodu tej huśtawki.Jamie z kolei wykazuje się dużą asertywnością w stosunku do siostry i zwyczajnie się na nią wypina. Jej odważna postawa, determinacja w dążeniu do celu i charakterność są z pewnością perełką tej książki. Ponadto autor postawił duży nacisk na wartości rodzinne i odbudowę relacji rodzinnych zarówno u Alexa, jak i Jamie, co jest dodatkowym atutem. Zakończenie jest dość słodkie, ale z pewnością to jeszcze nie koniec.

Kate | 2017-01-02
Na półkach: 🔑 Nt
Przeczytana: 02 stycznia 2017

Jestem w szoku ile jeszcze części napisała autorka o ich życiu, jak dla mnie na drugiej części mogłoby się skończyć.
Wszystko wydawało się takie przewidywalne a bohaterka była strasznie naiwna, chociaż swoją naiwnością wygrała miłość ;)
Ja mówię PASS :)

Ania | 2016-11-13

No i mamy drugą część rodzinki z piekła rodem :) przynajmniej początek książki sprawił, że miałam ochotę tam wpaść i nagadać tym zepsutym ludziom, żeby się odwalili! :) Ale w końcu Jamie znalazła "przyswojowe jaja" i zbuntowała się! Brawo! Ja bym coś jeszcze nagadała Christine, no ale Jamie jest miękka :) jeśli chodzi o Alexa - w tej części wkurzał mnie niesamowicie! Nie cierpię ludzi, którzy bawią się w ciemno-zimno! Myślę, że Pan Szefuncio chciał wszystko, samemu nie oddając niczego. Jego tłumaczenia były dosyć żałosne i żałuję, że Jamie nie przytrzymała go dłużej w niepewności. Podziwiam takich ludzi jak Jamie - gnoją Cię, pomiatają, traktują jak rzecz a ona i tak wyciąga do nich pomocną dłoń. I może mi się to nie podoba, to zasługuje na szacunek. Aczkolwiek liczę, że w 3 częsci Jamie pokaże pazurki :) Książkę jak zwykle czytało się bardzo szybko, historia nie dłużyła się i rozczrował mnie tylko ostatni rozdział. Fajnie, że Jamie pogodziła się z rodziną, ale dla mnie było to po...

| 2016-09-28

Powtórzę to co napisałam przy pierwszej części ( jaki sens w ogóle było dzielić 300 stronicową książkę na dwie części ? )

Na nudne deszczowe wieczory może być. Można w niej znaleźć dokładnie to samo co w tysiącach podobnych książek. Aż nie chce mi się rozpisywać. Znów on bogaty, znów ona biedna. Naprawdę tak ciężko jest wymyślić coś innego ?

Chokechain | 2017-02-18
Na półkach: 2017