Druga szansa

Wydawnictwo: Edipresse
Aleksander

MONIKA BORECKA, agentka gwiazd, ma wszystko:
karierę, pieniądze, pozycje w showbiznesie, przystojnego
narzeczonego… I traci to… w jeden wieczór. Co zrobi ze
swoim życiem? Książkowa wersja serialowego hitu TVN,
który śledziły ponad dwa miliony widzów, wydana w dniu premiery jego drugiej serii. Wreszcie się dowiemy,
co naprawdę czuła Borecka!

źródło opisu: Edipresse Książki

źródło okładki: hitsalonik.pl

Kinga Kulig | 2016-12-06
Przeczytana: 11 listopada 2016

„Druga szansa” – polski telewizyjny serial obyczajowy w reżyserii Michała Gazdy oraz Łukasza Kośmickiego. Emitowany jest przez stację TVN od 15 lutego 2016 roku.

Przed sobą trzymam egzemplarz książkowy powstały właśnie na podstawie serialu. Z racji tego, że ostatnio nie mam czasu na podejmowanie się oglądnięcia nowych seriali, tym chętniej sięgnęłam po książkę zaproponowaną przez portal kulturowy, z którym to współpracuję.

Początkowo, jak to w przypadku produktów wychodzących z polskiego wykonania, miałam spore obawy. Sądziłam, że znowu trafię na tzw. mdłe kluski, po których ciężko będzie mi się otrząsnąć, a co więcej, nie będę wiedziała, jak zabrać się za recenzję podsumowującą spotkanie z lekturą. W każdym razie, nic takiego nie miało miejsca, na szczęście!

Trafiłam na wciągającą i wartką akcję. Pochłaniałam kolejne strony niemalże na bezdechu, naprawdę. Jedynie, co mi przeszkadzało podczas samego czytania to mniejsza czcionka, musiałam skupić się na literkach, ale to jest...

Kasia Chabło | 2018-01-02
Na półkach: Legimi, Przeczytane
Przeczytana: 02 stycznia 2018

Jestem fanką serialu, fajnie było poczytać o ulubionych bohaterach w formie papierowej:)
Mam nadzieję,że Druga szansa będzie miała książkową kontynuacją.

Karolina | 2016-10-15
Przeczytana: 09 października 2016

Książkowa wersja serialu "Druga szansa". Dla fanów serialu i nie tylko. Dzięki tej książce możemy poznać myśli głównych bohaterów oraz ich przemyślenia w ważnych dla nich momentach życia.

karolina_o | 2017-03-23
Przeczytana: 13 lutego 2017

Typowa tzw. 'lotniskowa' ksiazka, do przeczytania kiedy czekamy na samolot lub podrozujemy. Ja przelknelam ja gladko w dwa dni nie wiedzac nic o serialu telewizyjnym.

Bardzo przyjemna i wciagajaca lektura; mysle ze kazda z czyteniczek utozsami sie z glowna bohaterka, znajac pojecie iz kiedy sie wali to juz po calosci. Problemy zycia codziennego jak rowniez intrygi ktore zgotuja nam najblizsi 'przyjaciele'sprawia ze kazdy odnajdzie w tej ksiazce kawaleczek siebie.
Polecam na mile oderwanie sie od rzeczywistosci.

Magdalena | 2016-12-13

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

„Druga szansa” autorstwa Lidii Mariotti od Edipresse Książki, to książka powstała na podstawie serialu emitowanego przez stację TVN o tym samym tytule.

Do sięgnięcia po tą pozycję skusił mnie właśnie serial, który doczekał się już dwóch sezonów. Miałam okazję oglądać kilka odcinków pierwszego sezonu, które przypadły mi do gustu choćby ze względu na świetne kreacje aktorskie głównych bohaterów. Oczekiwania co do książki miałam więc dość duże i szczerze przyznam nie rozczarowałam się.

Sama fabuła skupia się na świecie mediów, bowiem główna bohaterka jest agentką sław show biznesu, a także producentką telewizyjną. Jednak świat Moniki nie jest usłany różami, w takim świecie każdy sukces powoduje zazdrość i czasem wręcz zawiść. W ten właśnie sposób Borecka pada ofiarą afery narkotykowej. W takim środowisku nic nie ukryje się przed bacznym spojrzeniem mediów, dlatego tez kobieta w jednej chwili traci wszystko. Pracę, partnera i pozycję, na którą ciężko dotychczas pracowała. W ramach...

Martusia15112 | 2017-07-11
Przeczytana: 05 sierpnia 2017

Z chęcią przeczytałabym jeszcze raz 😉😉

milka2203 | 2018-06-23
Na półkach: Legimi, E-book, 2018, Przeczytane