Eduterapeutica Gimnazjum Karty pracy Poziom 1

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
popularnonaukowa
youstyna

Zestaw przeznaczony jest dla nauczycieli języka polskiego (dysleksja, dysortografia i dysgrafia). Problemy z zakresu dysleksji, mimo że objawiają się zaburzeniem złożonej umiejętności czytania i pisania są zwykle uwarunkowane złożeniem deficytów elementarnych funkcji. Dlatego karty pracy zawierają ćwiczenia funkcji wzrokowych, funkcji pamięciowych i funkcji językowych oraz koncentracji, a...

Problemy z zakresu dysleksji, mimo że objawiają się zaburzeniem złożonej umiejętności czytania i pisania są zwykle uwarunkowane złożeniem deficytów elementarnych funkcji. Dlatego karty pracy zawierają ćwiczenia funkcji wzrokowych, funkcji pamięciowych i funkcji językowych oraz koncentracji, a dopiero na ich bazie uczniowie przechodzą do ćwiczenia samej umiejętności czytania.