Kosmetyki Domowe. Zdrowie i uroda wprost z natury

9788378871996
Kosmetyki, DIY
poradniki
Athoualia

Niezwykła książka zawierająca wypróbowane receptury na własnoręcznie przygotowane kosmetyki. Jej autorka jest farmaceutką, dla której domowy wyrób specyfików do pielęgnacji ciała jest prawdziwą pasją. Książka zawiera kilkadziesiąt przepisów, m.in. na kremy, balsamy toniki, peelingi, a także wypróbowane kosmetyki dla kobiet w ciąży i niemowląt. Atrakcyjnym dodatkiem są pomysły na niepowtarzalne pachnące prezenty prosto z „domowej manufaktury".

źródło opisu: Wydawnictwo Dragon, 2016

źródło okładki: Skan autorski