Wonder Woman w Super Hero High

Wydawnictwo: Jaguar
youstyna

Jedyna w swoim rodzaju, fenomenalna Wonder Woman rozpoczyna naukę w elitarnej szkole superbohaterów. Prostolinijna, szczera, szlachetna księżniczka Amazonek musi odnaleźć się w szkolnych realiach, sprostać superwymaganiom i stawić czoło fali niezrozumiałego hejtu. Czy zdoła rozwiązać zagadkę tajemniczych anonimów, zyskać należną sobie popularność w szkole oraz klikalność w internecie, ocalić świat przed zagładą i wygrać razem ze szkolną drużyną wymagający nadludzkich umiejętności supertriathlon superbohaterów?

Na półkach: Przeczytane, Jaguar

Superbohaterki to raczej nie mój temat, superbohaterowie to już co innego. Doskonale znam tych wszystkich "Supermanòw", "Spidermanòw", "Batmanòw" i jeszcze kilku innych. W końcu mam w domu samych chłopaków ;) Ale superdziewczyny? Dziewczyny nie są takie fajne jak twierdzi mój starszak. Taaa, zobaczymy kiedy zmieni zdanie ;) No ale cóż, skoro superbohaterki to nie nasza bajka to skąd u nas taka książka? A właściwie to dwie książki, ale o tym za chwilę. No właśnie ja sama okazałam się na tyle ciekawska, żeby dowiedzieć się czym te niezwykłe dziewczyny różnią się od niezwykłych chłopaków. Spodobał mi się temat, pomysł, miejsce akcji i bohaterki więc postanowiłam, że zapoznamy się z książkami z serii "Super Hero Girls".Narazie ukazały się dwa tytuły. "Wonder Women w Super Hero High" oraz "Supergirl w Super Hero High". O pierwszej opowiem Wam za chwilę, o drugiej w niedalekiej przyszłości :)

Jak łatwo się domyślić Super Hero High to szkoła dla superbohateròw. Uczęszcza do niej mnóstwo...

Karolina | 2017-01-18

zabawna z humorem, dobra książka dla starszych dziewczynek i nastolatek, niemniej ja też miałam frajdę czytając ją- z rozrzewnieniem wspominałam kreskówki i komiksy z dzieciństwa. z ulubioną Wonder Woman; książka jest ok bez zbędnej przemocy a przy tym typiwo dziewczyńska

Kosz_z_Książkami | 2016-11-09

Moda jest tym, co dotyka zazwyczaj wszystkie aspekty naszej codzienności. Gdy dana seria/uniwersum/tytuł pociąga za sobą tłumy zaczynamy napotykać rzeczy z nim związane na każdym kroku – poczynając od książek, komiksów, gier, po artykuły dnia codziennego ozdobione wizerunkami popularnych bohaterów. Obecnie superbohaterowie, początkowo znani wyłącznie z komiksów, przenieśli się na duże ekrany i na tym bynajmniej nie skończyła się ich przygoda. Nie tak dawno za sprawą wydawnictwa Jaguar do rąk czytelników trafiły dwie pierwsze książki otwierające cykl poświęcony superbohaterkom z uniwersum DC Comics. Jako pierwszą przedstawiamy niezwykłą Wonder Woman!

Wonder Woman jest księżniczką Amazonek i nastolatką obdarzoną niezwykłymi mocami, nad którymi w dalszym ciągu uczy się panować. Dziewczyna czuje jednak, że nie rozwinie w pełni swoich umiejętności pozostając na rodzinnej wyspie Themysciri, dlatego postanawia swoją dalszą naukę powierzyć w ręce nauczycieli w prestiżowej szkole dla...

silwana | 2017-05-02
Przeczytana: 11 kwietnia 2017

Książka jakoś mnie nie zachwyciła. Na plus można jej dać, że jest napisana w prosty sposób i szybko się czyta.

Marta | 2016-10-25
Przeczytana: 30 października 2016