Czytanie jest super

Tłumaczenie: Anna Jezierska
Wydawnictwo: Esteri
Reading Can Be Fun
ESTERI

Ze skarbnicy Munro Leafa pochodzi „klejnot”, który odpowiada na pytanie: DLACZEGO POWINIENEM CZYTAĆ? Czytanie jest super to książka skłaniająca do myślenia, pełna humoru, życiowej logiki oraz głębokiego zrozumienia dla dziecięcych umysłów. Przepełniona radosnymi rysunkami i dowcipnym tekstem niesie ze sobą ponadczasowe przesłanie: nie ma większego odkrycia na świecie niż to, że CZYTANIE JEST...

Czytanie jest super to książka skłaniająca do myślenia, pełna humoru, życiowej logiki oraz głębokiego zrozumienia dla dziecięcych umysłów. Przepełniona radosnymi rysunkami i dowcipnym tekstem niesie ze sobą ponadczasowe przesłanie: nie ma większego odkrycia na świecie niż to, że CZYTANIE JEST SUPER!
Zalet czytania nie da się z niczym porównać, a odkrywanie radości z czytania będzie miało wpływ na całe życie
„Bez czytania straszna nuda, szaro, buro i zwyczajnie, bez czytania się nie uda wejść do kraju Alefajnie”

źródło opisu: https://esteri.pl/ksiazka/czytanie-jest-super

źródło okładki: https://esteri.pl/ksiazka/czytanie-jest-super

Chudi_X | 2017-05-08
Na półkach: Przeczytane 2017
Przeczytana: 08 maja 2017

Sympatyczna książka dla najmłodszych mająca zachęcic ich do czytania. Typowa publikacja dziecięca - mało tekstu, obrazki, duże litery itp. Rymowanki przygotowane przez Artura Andrusa odpowiedzialnego za polski tekst jak zwykle świetne.

Magdalena | 2017-10-11
Na półkach: Julii