Supergirl w Super Hero High

Wydawnictwo: Jaguar
youstyna

Rok szkolny w Super Hero High wypełniają zajęcia z latania, projektowania kostiumów i wykłady z historii superbohaterów. Nic jednak nie przygotuje licealistów obdarzonych niezwykłymi mocami na przybycie nowej uczennicy: Supergirl. Kuzynka Supermana ma przed sobą najtrudniejszy rok życia. Dołącz do niej i jej fantastycznych przyjaciół: Wonder Woman, Bumblebee, Hawkgirl, Katany. Przed Tobą...

Kuzynka Supermana ma przed sobą najtrudniejszy rok życia. Dołącz do niej i jej fantastycznych przyjaciół: Wonder Woman, Bumblebee, Hawkgirl, Katany. Przed Tobą super moce i super przygody w Super Hero High!

Na półkach: Przeczytane, Jaguar

Niedawno miałam okazję zapoznać Was już ze szkołą dla superbohaterów czyli "Super Hero High". Znowu do niej wracamy ;) Różnica jest taka, że poprzednim razem naszą główną bohaterką była Wonder Women dzisiaj natomiast mam przyjemność przedstawić Wam kolejną niezwykłą nastolatkę, którą jest Supergirl. Dziewczyna ta dopiero co odkryła swoje ogromne moce! Przygotujcie się więc na nieco zwariowane przygody wspaniałej superbohaterki i jej przyjaciół ;)

Jak łatwo się domyślić Supergirl i Superman mają ze sobą coś wspólnego. Nie tylko podobną ksywkę lecz także bardzo podobny ubiór. Okazuje się, że pochodzą oni z tej samej planety, której nazwa brzmi Krypton, a na dodatek są kuzynostwem. Historia w tej książce zaczyna się następująco: Na Kryptonie wybucha alarm, rodzice Kary wciskają ją do kapsuły, zapewniają o swojej wielkiej miłości i wysyłają w kosmos. Chwilę później planeta eksploduje. Dziewczyna zostaje sama nie wiedząc co ma zrobić. Przypadkiem trafia na Ziemię. Wie, że jest tutaj...

silwana | 2017-05-02
Przeczytana: 11 kwietnia 2017

Ta część jest lepsza od pierwszej, ale również mnie jakoś nie zachwyciła.

Marta | 2016-10-31
Przeczytana: 02 listopada 2016