Makatka z jeleniem

Wydawnictwo: PRINT-LAND
wiersze, humor, makatka
satyra
Joanna

Wiersze nie całkiem poważne, pisane w latach 2005-2014 dla zabawy, dla przyjaciół lub z wewnętrznej potrzeby. Czyli jak w piosence: “...czasami człowiek musi inaczej się udusi...”. I jak to w życiu się zdarza, wszystko tu jest naraz: prawda z fikcją, żart ze smutkiem, słońce z deszczem, spokojny poranek z burzliwym wieczorem... W dodatku wszystko zmieszane, niewstrząśnięte. A może...

A może wstrząśnięte? Jak tam komu wygodnie i wedle upodobań. Wstrząsnąć też można. Można też powiesić nad łóżkiem jak makatkę lub otulić się do snu jak pathworkowym kocem.
Książkę znajdziesz w bibliotekach, a kupić ja możesz kontaktując się z wydawnictwem e-mail:pr_land@poczta.onet.pl

Joanna | 2017-08-17
Przeczytana: 27 września 2017