Jeden fałszywy krok

Seria: Red Dress Ink
Wydawnictwo: Harlequin

Kto powiedział, że rozstanie to koniec? Tak naprawdę Joanna nie ma pojęcia, jak do tego doszło. Na szczęście cuda techniki mogą coś niecoś pomóc. Korzystając z anonimowości, którą zapewnia poczta internetowa, Jo wymyśla sobie nową osobowość i nawiązuje wirtualną znajomość z Danem.

gwiazdka | 2015-11-24
Na półkach: Przeczytane, Rok 2015
Przeczytana: 24 listopada 2015

Kolejna pochwała głupoty. „Jeden fałszywy krok" do ambitnej literatury nie należy, nie jest nawet porywającą literaturą rozrywkową. Ot, skoro zaczęłam czytać wypadało dobrnąć do końca. Główna bohaterka sama nie wie, czego chce, chyba tego, żeby wszyscy skakali wokół niej, a ona będzie kaprysić. I tyle głębokich treści, całość oczywiście zmierza do szczęśliwego finału, a morał z tej książki taki, że trzeba podstępów i podchodów, a szczera rozmowa w związku to przeżytek. I oczywiście mamusia, której stan umysłu woła o pomstę do nieba. Wszystko wtórne, średnio zabawne, mało wciągające.

emerytka19 | 2015-01-08

Mówi się, że podstawą udanego związku jest rozmowa! gdyby to jednak było takie proste :)
Joanna obraziła się na swojego chłopaka i bez słowa wyprowadziła się z domu mając nadzieję, że on ją odnajdzie i przeprosi. Tylko nie przewidziała jednego on nie był jasnowidzem i zupełnie nie wiedział dlaczego uciekła...
Fajna książka z ciekawymi bohaterami (szczególnie mamusia), z odrobiną intrygi, humoru. Żadna ambitna lektura ale za to przyjemna.

Izaabela | 2015-07-09

Książkę oceniam na dobrą, ponieważ ma ciekawą fabułę i łatwo się ją czyta. A na upalne dni jest idealna..
Pierwsze strony czytało mi się okropnie.. ale za wszelką cenę chciałam się dowiedzieć jak się potoczą losy głównej bohaterki - Jo. Gdyby nie moja ciekawość pewnie dawno bym tą książkę odłożyła. Zakończenie oczywiście było do przewidzenia, ale warto było przeczytać ją do końca. Nie żałuję, że sięgnęłam po tę powieść.

Książka opisuje jak już wspomniałam losy Jo oraz jej byłego chłopaka - Dana. Są wspaniałą parą, jednak Joanna z dnia na dzień bez słowa wyjaśnień postanawia się wyprowadzić. Miała nadzieję, że Dan będzie jej szukać, kiedy to on obraża się na nią za niewyjaśnione odejście. Wszystko się zaczyna komplikować.. a życiowa sytuacja Joanny staje się coraz bardziej zagmatwana.

KasiaTasha | 2017-05-04
Przeczytana: 03 kwietnia 2010