Masz nową wi@domość

Kelly Harte Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Seria: Literatura w spódnicy literatura piękna
Guilty feet
2005-01-01
Iwona Maura
Literatura w spódnicy
literatura w spódnicy dla kobiet powieść angielska

Lekka lektura "rozrywkowa", szybko się czyta. Początek nudnawy, ale w dalszej części książka nieco się rozkręca. Nie jest to żadna wielka literatura, ale na nudny wieczór może być.

Lekka, przyjemna książka dla babeczki na urlopie.

Pusta książka o niczym. Zwykły opis przypadku jakich tysiące. Prozaiczne nieporozumienie, z którego posypała się cała relacja.

Bardzo przeciętne czytadło. Sięgnęłam po tą książkę tylko dlatego, że będąc na urlopie nie miałam akurat nic innego pod ręką.
Zagmatwana historia miłosna, z intrygami, zwrotami akcji, bez polotu, bez specjalnego humoru. Ot kolejna nic nie wnosząca do mojego życia historia.

Książka obrazuje, jakie potrafią z nas kobiet, być zołzy ;)
Obrażające się o wszystko, szczególnie wtedy kiedy coś nie idzie po naszej myśli, robiące głupstwa przez które nierzadko tracimy. A mówi się, że doceniamy coś bardziej jak to stracimy. I tak było w przypadku naszej bohaterki. Pod wpływem emocji, bez wyjaśnień, postanowiła zostawić swoje życie i zacząć od nowa, ale...

Kolejna pochwała głupoty. „Jeden fałszywy krok" do ambitnej literatury nie należy, nie jest nawet porywającą literaturą rozrywkową. Ot, skoro zaczęłam czytać wypadało dobrnąć do końca. Główna bohaterka sama nie wie, czego chce, chyba tego, żeby wszyscy skakali wokół niej, a ona będzie kaprysić. I tyle głębokich treści, całość oczywiście zmierza do szczęśliwego finału, a...

Lekki romans, który czyta się wyjątkowo szybko. Książkę czytałam dawno, oj dawno, ale jedno utkwiło mi w pamięci. BOHATERKA. Główna bohaterka była tak irytująca, że nawet nie wierzyłam, że przez tą powieść przejdę. Jednak udało się i jak nikt by się tego nie spodziewał, wyjątkowo szybko. Prócz bohaterki zastrzeżeń nie mam. Ot, tak lekki romansik do poczytania na plaży.

Literatura w spódnicy. Rzadko się spotykam ze słabymi książkami w tym gatunku literackim, ale ta pozycja jest wyjątkowo nudna i głupkowata. Nigdy więcej, nie było niczego, co by mnie zainteresowało. Szkoda czasu, pieniędzy i oczu. Ucieszyłam się, że dobiegłam do ostatniej strony i ze spokojnym sumieniem oddałam ją dalej. Podsumowując: dobrze zastanów się albo od razu zapomnij.

Książkę oceniam na dobrą, ponieważ ma ciekawą fabułę i łatwo się ją czyta. A na upalne dni jest idealna..
Pierwsze strony czytało mi się okropnie.. ale za wszelką cenę chciałam się dowiedzieć jak się potoczą losy głównej bohaterki - Jo. Gdyby nie moja ciekawość pewnie dawno bym tą książkę odłożyła. Zakończenie oczywiście było do przewidzenia, ale warto było przeczytać ją do...

Wesoła, lekka, idealna do czytania w podróży.

Dyskusje

• Literatura w spódnicy
  • Domowa biblioteczka
  • 2012
  • 2011
  • 2013
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Masz nową wi@domość