200 tajemnic naturalnej zdrowej kuchni

Wydawnictwo: Buchmann
poradniki
youstyna

Powiedz NIE chemii oraz polepszaczom! Chcesz odżywiać się zdrowo, nie tracąc przyjemności z jedzenia ani czasu w kuchni? Chcesz w końcu wybrać skuteczną dietę dla siebie? Chcesz żyć aktywnie i cieszyć się dobrą formą do późnych lat? Szukasz sprzymierzeńców w walce z alergiami lub nadciśnieniem? Chcesz, żeby twoja rodzina jadła zdrowe, urozmaicone posiłki, a twój niejadek stał się smakoszem? W...

Powiedz NIE chemii oraz polepszaczom!
Chcesz odżywiać się zdrowo, nie tracąc przyjemności z jedzenia ani czasu w kuchni? Chcesz w końcu wybrać skuteczną dietę dla siebie? Chcesz żyć aktywnie i cieszyć się dobrą formą do późnych lat? Szukasz sprzymierzeńców w walce z alergiami lub nadciśnieniem? Chcesz, żeby twoja rodzina jadła zdrowe, urozmaicone posiłki, a twój niejadek stał się smakoszem? W tej książce znajdziesz: najważniejsze zasady mądrego odżywiania, wskazówki dotyczące czytania etykiet, najpopularniejsze diety, sprawdzone przepisy dla całej rodziny, porady specjalistów.

Arachine | 2017-10-09
Na półkach: Rok 2017, Przeczytane