Muzyka Indii

Wydawnictwo: Medyk
muzyka, Indie, muzyka indyjska
muzyka
youstyna

Autor jest lekarzem, i magistrem filozofii. Odbył liczne podróże trampingowe po wszystkich kontynentach. Krajem, do którego zawsze wracał były i są Indie. Fascynacja i umiłowanie indyjskiej kultury, a w szczególności muzyki zaowocowały napisaniem tego albumu. Autor pragnął w nim przekazać przesłanie wielkiego muzyka indyjskiego Ali Akbara Khana: "Każdy rodzaj muzyki swoim rytmem, swoją melodia daje ci coś, co jest pokarmem dla twojej duszy".

źródło opisu: Medyk, 2000

źródło okładki: www.sklep.medyk.com.pl