Trychologia kosmetyczna

Wydawnictwo: FT Concept
zdrowie, medycyna
Patrycja

Książka powstała z potrzeby uzupełnienia i uporządkowania wiedzy z zakresu profilaktyki i pielęgnacji, które są podstawą nowej dziedziny - trychologii kosmetycznej. W trakcie pracy nad książką starałam się sięgać do wielu publikacji i w jednym miejscu połączyć ugruntowaną wiedzę z najnowszymi doniesieniami z tej dziedziny. Książka powstała również w oparciu o moje własne doświadczenie jako praktyka na co dzień zajmującego się problemami i pielęgnacją skóry głowy oraz włosów. Zawiera wiele ciekawych zdjęć z mojego archiwum. Staram się w niej udowodnić, że właściwa pielęgnacja, za którą stoją prawidłowo dobrane kosmetyki, właściwe nawyki, naturalne roślinne wyciągi oraz posiadanie odpowiedniej wiedzy o pewnych procesach są podstawą w dbaniu o zdrowie naszej skóry oraz piękne włosy.
Niniejsza książka skierowana jest do trychologów, kosmetologów, kosmetyczek, fryzjerów oraz do wszystkich zainteresowanych zagadnieniami kompleksowej pielęgnacji skóry głowy i włosów.
Fryzjerzy, trycholodzy, kosmetolodzy czy kosmetyczki są pierwszymi osobami, które zauważą nieprawidłowości skóry głowy czy włosów. Klienci właśnie im jako pierwszym powiedzą o swoich problemach. Wówczas będąc specjalistą w dziedzinie trychologii pielęgnacyjnej możemy pomóc w sposób profesjonalny.

źródło opisu: http://www.dlawlosa.pl/2016/06/trychologia-ksiazka.html

źródło okładki: http://www.dlawlosa.pl/2016/06/trychologia-ksiazka.html

Patrycja | 2016-09-04
Na półkach: 2016
Przeczytana: 20 lipca 2016
LuaCheia | 2017-05-16
Na półkach: Wersja papierowa :-)
el-iza1 | 2016-11-25
Na półkach: Praca licencjacka