Leki po Dyplomie Diabetologia 2013

Wydawnictwo: Medical Tribune
zdrowie, medycyna
youstyna

W książce zamieszczono informacje o lekach, z uwzględnieniem ich postaci i dawek, a także wielkości opakowań dostępnych na rynku. Rozdział Podstawowe dane kliniczne dotyczące cukrzycy zawiera najważniejsze zalecenia, standardy i normy diagnostyczne w postaci przejrzystych tabel. Forma graficzna pozwala na szybką orientację i znalezienie interesującego zagadnienia. W rozdziale Preparaty...

W rozdziale Preparaty znajdują się opisy leków, zarówno znanych od dawna, jak i zawierających nowe substancje stosowane w kontroli glikemii, zarejestrowanych w procedurze centralnej w UE.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/leki-po-dyplomie-diabetologia/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/leki-po-dyplomie-diabetologia/