Mirror Image
szantaż, terror, polityka

Rosyjski minister spraw wewnętrznych przegrywa wybory prezydenckie. Ale nie rezygnuje z przejęcia władzy. Umiejętnie szantażuje za pośrednictwem terrorystów rząd Stanów Zjednoczonych, by nie mieszał się do mających wkrótce nastąpić wydarzeń w Rosji i na Ukrainie. Jego plan wydaje się bezbłędny, lecz nie uwzględnił jednego: gotowej do akcji elitarnej jednostki Centrum Szybkiego Reagowania.

źródło opisu: [Wydawnictwo Amber, 2007]

"Zwierciadło" to moja pierwsza powieść tego autora. Nie powaliła mnie na kolana. Podobał mi się pomysł na powieść i jej solidne wykonanie. Z chęcią sięgnę po inne powieści autora.

Nicość | 2014-01-01

Bardzo fajna, ciekawa i wciągająca. Bardzo mnie wciągnęła i na pewno sięgnę po inne książki autora. Polecam :-)

Miaa | 2013-08-29

Bardzo fajna powieść sensacyjna. Polecam

wiejskifilozof | 2013-10-18

Clancy to był mistrz.Fabuła jest świetna,USA ,Ruskie,sporo akcji.Polecam tym, co nie znają twórczości mistrza.

przemek87lbn | 2015-07-08
Przeczytana: 12 czerwca 2015

Moja pierwsza książka tego autora i chyba ostatnia. Bardzo przewidywalna i mega naciągana akcja.

Przemek | 2016-09-08
Przeczytana: 31 sierpnia 2016

Powtórka z rozrywki. Schemat podobny. Tym razem dzielna, amerykańska grupa radzi sobie z problemem w Rosji. Bajka straszna ale ładnie napisana ;)

Michał Kogut | 2012-11-14
Przeczytana: 12 listopada 2012

Książka bardzo mi się podobała, jest to pierwsza książka Toma Clancyego którą przeczytałem. Polecam.

GIBoN | 2014-03-04
Przeczytana: 04 marca 2014