Zwierciadło

Okładka książki Zwierciadło
Tom ClancySteve Pieczenik Wydawnictwo: Amber Cykl: Centrum (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Leszek Erenfeicht
szantaż terror polityka

Okładka książki Władza i imperium Marc Cameron, Tom Clancy
Ocena 7,8
Władza i imperium Marc Cameron, Tom C...
Okładka książki Code of Honor Marc Cameron, Tom Clancy
Ocena 7,3
Code of Honor Marc Cameron, Tom C...
Okładka książki Tryumf postprawdy Tom Clancy, Mark Greaney
Ocena 7,3
Tryumf postprawdy Tom Clancy, Mark Gr...
Okładka książki Line of Sight Tom Clancy, Mike Maden
Ocena 8,3
Line of Sight Tom Clancy, Mike Ma...

więcej Więcej

Cóż powiedzieć? Clancy ma w swoim dorobku dużo lepsze powieści.

Bardzo dobry drugi tom z serii Op-Center. Może Jeff Rovin nie ma takiego rozmachu w budowaniu wielkich fabuł, które zwykle kończą się globalnymi wojnami i tworzeniu opasłych ksiąg, ale nie mogę powiedzieć bym przy "Zwierciadle" się nudził. Świetna książka.

Powtórka z rozrywki. Schemat podobny. Tym razem dzielna, amerykańska grupa radzi sobie z problemem w Rosji. Bajka straszna ale ładnie napisana ;)

Moja pierwsza książka tego autora i chyba ostatnia. Bardzo przewidywalna i mega naciągana akcja.

nie mozna sie oderwac!

Bardzo fajna, ciekawa i wciągająca. Bardzo mnie wciągnęła i na pewno sięgnę po inne książki autora. Polecam :-)

Clancy to był mistrz.Fabuła jest świetna,USA ,Ruskie,sporo akcji.Polecam tym, co nie znają twórczości mistrza.

Bardzo fajna powieść sensacyjna. Polecam

Na półkach: , , , , ,

"Zwierciadło" to moja pierwsza powieść tego autora. Nie powaliła mnie na kolana. Podobał mi się pomysł na powieść i jej solidne wykonanie. Z chęcią sięgnę po inne powieści autora.

Książka bardzo mi się podobała, jest to pierwsza książka Toma Clancyego którą przeczytałem. Polecam.

• Tom Clancy
  • Ebook w telefonie