fantastyka
komiksy
Bartosz

Przed tysiącami lat Ziemię nawiedzili kosmici z planety Des. Dowodzeni przez Ais przybysze chcieli zbudować na naszej planecie inteligentną cywilizację. Było to nie lada wyzwanie, zwłaszcza że na przeszkodzie planom ambitnej przywódczyni stawały bunty wśród załogi czy szalony naukowiec i jego zwolennicy. Gdy sytuacja wydawała się być bliska opanowania, Wielki Mózg panujący na Des postanowił zatopić Wielką Wyspę, na której pracowali kosmiczni naukowcy...

Zobacz co się wydarzyło na Ziemi nie tylko według Dänikena!

źródło opisu: Ringier Axel Springer Polska, 2016

źródło okładki: http://www.sklep.gildia.pl/

Lilu | 2012-06-15
Na półkach: Przeczytane, Dzieciństwo
Przeczytana: 1989 rok

Kochałam komiksy! Niestety w latach 80. można je było zdobyć jedynie cudem. Ewentualnie wyciąć Kleksa ze "Świata Młodych"...Cała seria o Ais jest genialna!

Leesec | 2015-08-05
Przeczytana: 1988 rok

Oj, dawno to było gdy czytałam te komiksy, a pasją do jego komiksów zaraził mnie kuzyn za co mu szczerze dziękuję.

Dorjana | 2012-09-23

uwielbiam całą serię:)