fantastyka
komiksy
Duch_Pchły

Przed tysiącami lat Ziemię nawiedzili kosmici z planety Des. Dowodzeni przez Ais przybysze chcieli zbudować na naszej planecie inteligentną cywilizację. Było to nie lada wyzwanie, zwłaszcza że na przeszkodzie planom ambitnej przywódczyni stawały bunty wśród załogi czy szalony naukowiec i jego zwolennicy. Gdy sytuacja wydawała się być bliska opanowania, Wielki Mózg panujący na Des postanowił zatopić Wielką Wyspę, na której pracowali kosmiczni naukowcy...

Zobacz co się wydarzyło na Ziemi nie tylko według Dänikena!

źródło opisu: Ringier Axel Springer Polska, 2016

źródło okładki: http://www.sklep.gildia.pl/

lelek | 2013-10-27
Przeczytana: 1989 rok

Kiedy przypominam sobie co czytałem jako dziecko, wiem dlaczego kocham s-f. Genialne wprowadzenie - statki kosmiczne, obce rasy, planety, roboty, lasery - same łał!!

Paweł | 2013-09-28

Jedna z najciekawszych i najlepszych części.

Bardzo dobrze pamiętam te komiks z dzieciństwa. Często do niego wracałem i z przyjemnością zrobię to jeszcze ponownie.

QUEENfan | 2018-04-07
Jakub | 2018-03-02