... i inne opowieści

Wydawnictwo: Rozpisani.pl
youstyna

Do rodziców: To jest książeczka do czytania dzieciom do 6 lat i będzie im się podobać. Poczytajcie im, obudźcie ich wyobraźnię, a na pewno nie będziecie tego żałować. Dla dzieci: Kiedy zmęczyło mnie czytanie mojej córeczce, kładłem się obok jej łóżeczka i z zamkniętymi oczami wymyślałem historie. Lubiła swoje klapki, które nigdy nie były na swoim miejscu - więc o klapkach, lubiła swojego...

Do rodziców:

Dla dzieci:
Kiedy zmęczyło mnie czytanie mojej córeczce, kładłem się obok jej łóżeczka i z zamkniętymi oczami wymyślałem historie. Lubiła swoje klapki, które nigdy nie były na swoim miejscu - więc o klapkach, lubiła swojego pluszowego hipopotama - więc o hipopotamie. Tak narodził się Pafnucy i inne opowieści

krzykart | 2016-11-07