Rurand. Prequel

Wydawnictwo: FA-art
nowa proza polska
tsantsara

Najnowsza książka Cezarego K. Kędera. Historia „rycerza” Ruranda osadzona w jednym ze śląskich miast. Przemierzając przestrzeń w niekończącej się wędrówce, Rurand trafia do miasta, które przypomina jego rodzinne Rydułtowy. Choć mogłoby być każdym ze śląskich miast. To podwodny świat, a czas, który w nim biegnie, zatrzymał się w latach 90. XX wieku. Spełniając tajemniczą misję i próbując...

Spełniając tajemniczą misję i próbując wytropić nieuchwytnego przeciwnika, Rurand traci pewność, czy wciąż jest rycerzem, czy stał się potworem. Musi znaleźć wyjście.

źródło opisu: www.fa-art.p

źródło okładki: www.fa-art.p