Strażnik domu Momochi 8

Cykl: Strażnik domu Momochi (tom 8)
Wydawnictwo: Waneko
Momochi-san Chi no Ayakashi Ouji
komiksy
Dejikos

Z powodu podstępu Profesora Nachiego Aoi pozostaje Nue i nie może zmienić się z powrotem w człowieka, aby powrócić do pierwotnej postaci, chłopak musi odzyskać utraconą przeszłość. W międzyczasie Himari w końcu odnajduje dom Nanamorich, ale… smutna przeszłość Aoiego łączy się z teraźniejszością…

źródło opisu: Waneko, 2016

źródło okładki: http://waneko.pl/

Bukku-recenzje | 2018-01-12
Na półkach: Manga, Przeczytane
Przeczytana: 12 stycznia 2018

Każda przeszłość pozostawia ślad w sercu. Nie ważne, czy zrobiliśmy coś źle, czy byliśmy ofiarami, każde zdarzenie zostało wpisane do księgi naszego życia. Często próbujemy uciec od tego, wyprowadzając się, zmieniając nasze dane, ale linii życia i to, co przeszliśmy — nie zmienimy. "Strażnik domu Momochi" tom 7 i 8 to następne części genialnej serii komiksów, które tym razem poruszają temat samotności i przeszłości.

Himari, raz z przyjaciółmi z klasy, zaczynają szukać ludzi o nazwisku Nanamori — rodzinę Aoi'ego. Chcąc nie chcąc, dowiaduje się o legendzie, że w pewnym parku, młody chłopak-demon porywa małe dzieci. Niechcący dziewczyna dowiaduje się, że profesor Nachi i Aoi łączy tajemnicza przeszłość. Kiedy tylko chłopak przypomina sobie swoje życie, przed tym, jak stał się Nue, nie może przemienić się w człowieka. Pozostaje w formie demona. Im dłużej przebywa będąc Nue, tym jego ludzka dusza przestaje istnieć. Himari zaczyna grzebać w przeszłości chłopaka, by móc pomóc mu znaleźć...

silwana | 2017-08-05
Przeczytana: 04 sierpnia 2017

Bardzo lubię ten tytuł. Ma bardzo ładną kreskę, ciekawą fabułę, bohaterów których można polubić. Z wielką chęcią sięgnę po kolejne tomy.

Namu12 | 2017-12-19
Wildstyle | 2017-12-17